F DALGA
Bir metredeki oluk sayısı 310-420, Oluk yüksekliği 0,90 mm – 1,10 mm arasındadır. Kullanıldığı yerler genellikle ince kağıt (çikolata ve bisküvit kutuları içerisinde) kullanılmaktadır. Ayrıca fantazi kutularda da çeşitli kullanımı sayesinde mükemmel sonuçlar vermektedir.

f dalga

E DALGA
Metredeki oluk sayısının fazla olması nedeni ile mükemmel yüzey ezilme dayanımı olan mikro Dalga (E) baskıda tüm diğer dalga cinslerine göre en iyi sonucu verir. Aynı zamanda hafiftir. Dayananıksız tüketim malları ve hediyelik ambalajlarda kullanılır. Kutu yapımına uygun değildir. Bir metredeki oluk sayısı 275-310, Oluk yüksekliği 1,15mm – 1,65 mm arasındadır.

e dalga

B DALGA
Oluk yüksekliklerinin ve dalga aralıklarının az olması nedeni ile yüzel ezilmesine karşın diğerlerdinden daha dayanıklı olan B dalga diğerlerine göre baskıya daha uygun bir yüzeye sahiptir. Her çeşit ürünün özellikle kendisi de taşıyıcı olan ürünlerin ambalajında kalıplı kutuların üretiminde yaygın olarak kullanır. İnce dalgada bir metredeki oluk sayısı 150-184, oluk yüksekliği ise 2,1mm – 2,9 mm arasında değişmektedir.

b dalga

C DALGA
B dalgadan sonra ortaya çıkan ve her ikisininde iyi özelliklerini taşıyan bu dalga cinsi iyi bir taşıyıcıdır. Baskıda iyi sonuç verir. İri dalgada ki bir metredeki oluk sayısı 120-145, oluk yüksekliği ise 3,5 mm – 3,7 mm arasında değişir.

c dalga

EB DALGA
Oluklu hattından bir adet Mikro ve Bir adet İnce dalga makinanın çalışmasından meydana gelen dublex (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 150 -184 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 4,2 mm ile 5,8 mm arasındadır.

eb dalga

EE DALGA
Oluklu hattından iki adet Mikro dalga makinanın çalışmasından meydana gelen dublex (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 275 -310 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 2,3 mm ile 3,3 mm arasındadır.

ee dalga

BC DALGA
Oluklu hattından bir adet İnce ve bir adet İri dalga makinanın çalışmasından meydana gelen dublex (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 120 -145 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 7 mm ile 7,4 mm arasındadır.

bc dalga

CE DALGA
Oluklu hattından bir adet İri ve bir adet mikro dalga makinanın çalışmasından meydana gelen dublex (Çift) dalga olarak üretilir. Bir metredeki oluk sayısı 120 -145 arasında değişir yüksekliği ise yaklaşık 7 mm ile 7,4 mm arasındadır.

ce dalga

BCE DALGA
B-C ve E dalgaların birleşmesinden meydana gelmektedir. Yüksek mukavemet ve sağlamlık değerlerine sahiptir.

bc dalga

e dalga